Spoštovani starši,

v tednu počitnic dobivamo sporočila o potrjenih okužbah s COVID -19 tudi na naši šoli.

Obveščamo vas, da ste s strani v. d. ravnateljice  takoj, ko dobi uradno informacijo o okužbi, s sporočilom v e asistentu – modul komunikacija, seznanjeni starši oddelka, ki prejmete glede na trajanje stika vašega otroka z okuženo osebo, tudi navodila glede ravnanja.

Ponovno apeliramo tudi na vas, da se z vašimi otroki v izogib širjenju okužb, pogovorite o nujnosti spoštovanja zaščitnih ukrepov.

O okužbah na šoli in ravnanjih, ki sledijo, boste sproti obveščeni na spletni strani.

Želim vam vse dobro in da ostane zdravje dolgo pri nas vseh, da bo takih obvestil čim manj. #skupajzmoremo

COVID SLEDILNIK OŠ SEŽANA:

OKUŽBA – MANJ TVEGANI STIKI:

• učenci 4.a, 4.b, 4.d in 5.d – starši obveščeni v petek, 19.2.2021
  • učenci 6. b – starši obveščeni v torek, 23.2. 2021
  • učenci 8.a in 8.b – starši obveščeni v torek, 23.2.2021
  • učenci 9. c – starši obveščeni v torek, 23.2.2021

OKUŽBA – VISOKO RIZIČNI TESNI KONTAKT

•  učenci 3.d za katere priporočamo karanteno – starši obveščeni v sredo, 24.2.2021.

Bojana Škabar, v. d. ravnatelja/ice