Spoštovani starši,

pred nami so jesenske počitnice, za katere upamo, da jih boste v tem posebnem času mirno in predvsem zdravo preživeli.

Kot je iz medijev znano, bomo v četrtek, 29.10.2020 prejeli informacijo, kako bo potekalo šolanje od ponedeljka, 2.11.2020 dalje. Želimo si, da se v ponedeljek, 2.11.2020 srečamo v šolskih klopeh.

V primeru, da se bo vlada odločila, da bo pouk potekal na daljavo, spremljajte prosimo od petka, 30. 10. 2020  obvestila v e asistentu, kjer boste o poteku pouka in navodilih jasno obveščeni.

Protokol o delu na daljavo bo takoj, ko bomo uradno obveščeni, objavljen tudi TUKAJ, na spletni strani šole  .

učiteljski kolektiv OŠSK Sežana